Перегляд

Засідання студентського наукового гуртка ТНЕУ «Податковий аналітик»

16 лютого 2011 року відбулося засідання студентського наукового гуртка ТНЕУ «Податковий аналітик». В роботі засідання взяли участь члени наукового гуртка, а також куратор гуртка, старший викладач кафедри податків і фіскальної політики, к.е.н. Валігура Володимир Андрійович та стажист-дослідник Дмитрів Володимир Ігорович.

На початку засідання було представлено нових членів гуртка, а саме: студентів 2 курсу Василишин Христину та Лень Світлану, а також студента 3 курсу Помаранського Андрія.

Далі прозвучала доповідь студента 5 курсу Сороки Сергія на тему «Вмонтовані стабілізатори як інструменти фіскальної політики». Доповідач розкрив суть недискреційної фіскальної політики та дав оцінку основним видам стабілізаторів і проаналізував їх як в національних, так і в зарубіжному аспектах.

Після прослуханої доповіді відбувся перегляд відео-коментаря до Податкового кодексу України «Нововведення щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб та декларування доходів за 2010 рік». У даному відео начальник відділу розгляду звернень громадян Департаменту оподаткування фізичних осіб Тетяна Добродій зазначила основні зміни щодо податку на доходи фізичних осіб, які відбулися з прийняттям Податкового кодексу України. А саме, вона детальніше розповіла про:

-         ставки податку;

-         податкову знижку;

-         перелік податкових соціальних пільг;

-         особливості нарахування (виплати) та оподаткування окремих видів доходів;

-         порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів нерухомого та рухомого майна та інше.

По закінченню засідання куратор гуртка Валігура Володимир Андрійович узагальнив прослухану доповідь та переглянуте відео.