Перегляд

засідання студентського наукового гуртка ТНЕУ «Податковий аналітик»

9 лютого 2011 року відбулося засідання студентського наукового гуртка ТНЕУ «Податковий аналітик» на тему «Податок на прибуток підприємств згідно основних новацій Податкового кодексу України». В роботі засідання взяли участь члени наукового гуртка та представники кафедри податків і фіскальної політики: старший викладач, к.е.н. Заклекта Олена Святославівна, викладач Ревуцька Людмила Володимирівна, стажист-дослідник Дмитрів Володимир Ігорович, а також куратор наукового гуртка, старший викладач, к.е.н. Валігура Володимир Андрійович.

В ході засідання були розглянуті організаційні аспекти подальшого функціонування наукового гуртка, а також відбувся перегляд спеціально підготовленого відео-коментаря до Податкового кодексу України «Нововведення щодо адміністрування податку на прибуток». У даному відео заступник директора Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Олексій Миколайович Задорожний зазначив основні зміни щодо податку на прибуток, які відбулися з прийняттям Податкового кодексу України. Він детальніше розповів про:

- визначення об’єкта оподаткування;

- порядок визначення доходів і витрат та їх склад;

- доходи та витрати, що не враховуються для визначення об’єкта оподаткування;

- поступове зменшення ставки податку;

- зміни щодо класифікації груп основних засобів та інших необоротних активів;

- оподаткування операцій особливого виду;

- підприємства та організації, які звільняються від оподаткування.

Після перегляду відео-коментаря члени засідання зробили короткі висновки та висловили вдячність Валігурі Володимиру Андрійовичу за підготовлене відео та пояснення до нього під час перегляду.