20.07.2018

УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ

Сьогодні в Державній аудиторській службі України відбувся круглий стіл «Формування розуміння сутності та концептуальних підходів державної політики у сфері державного фінансового контролю», де фахово та професійно обговорено нагальні потреби розвитку державного фінансового контролю в Україні.

До дискусії на круглому столі долучилися керівні кадри Держаудитслужби, що провадять нормативно-методологічне забезпечення процесу державного фінансового контролю та представники наукової спільноти, а саме: докторант кафедри податків та фіскальної політики – Олександр Шашкевич (Тернопільський національний економічний університет), викладач кафедри фінансового аналізу та аудиту – Марія Нежива (Київський національний торговельно-економічний університет), к.е.н., доцент кафедри обліку та аудиту – Євгенія Фещенко (Київський національного університету ім. Тараса Шевченка), к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту – Уляна Марчук (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана).

Щиро вдячні за плідну співпрацю та професійну взаємодію, що дасть змогу шляхом поєднання теоретичних та практичних засад вдосконалити державний фінансовий контроль в Україні!