Перегляд новини
26.01.2018

ПОДАТКОВЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Для тих, хто подає звітність!
 
У Тернопільській ОДПІ рекомендують, при подані податкової звітності особисто платниками податків або уповноваженими на це особами, для пред’явлення у Центрі обслуговування платників, у разі необхідності мати із собою документи, що посвідчують особу та надають право представляти інтереси платника податків.
Довідково: 
Згідно з Податковим кодексом податкова декларація подається особисто платником податків або уповноваженою на це особою. 
Відповідно до чинного законодавства: 
- уповноваженою особою юридичної особи, яка має право підпису чи подання податкової звітності  - є особа, визначена установчими документами юридичної особи, або особа, тимчасово призначена на виконання таких функцій відповідними організаційно-розпорядчими документами підприємства;
- уповноваженою особою фізичної особи-підприємця, яка має право підписувати та подавати податкову звітність є фізична особа, яка має нотаріально посвідчене доручення щодо представлення інтересів платника податків в контролюючих органах та здійснення відповідних правочинів.
Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників та за телефоном: 43-46-10.
Запитайте про квартальну звітність телефоном
 
«Гаряча» лінія на тему «Квартальна податкова звітність» відбудеться у Тернопільській об’єднаній ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області у вівторок, 2 лютого 2018 року, з 15 до 16 год.
На запитання платників податків за номером телефону 43-46-44 відповідатиме начальник відділ електронних сервісів та звітності Воловоденко Любов Зіновіївна.