24.12.2017

Студенти факультету фінансів побували у Тернопільській митниці ДФС України

Нещодавно студенти групи ФФА-41, ФМС-41 і ФМС-42 разом із викладачем кафедри податків і фіскальної політики Титором В. Й. у рамках проведення навчальних тренінгів з дисциплін відвідали Тернопільську митницю ДФС України.

Студенти мали нагоду ознайомитися з роботою Тернопільської митниці, її структурних підрозділів, а також кінологічною командою; роботою місця прибуття транспортних засобів та діяльністю зон митного контролю; вивчити організацією складу тимчасового зберігання складу митниці; відвідати митно-брокерську фірму «Ескорт».

Крім того, для удосконалення теоретичних та практичних навичок Титор В. Й. прочитав лекцію на тему: «Пропуск товарів, валюти, громадян через митний кордон України», а також розповів про особливості заповнення митної декларації для громадян. Захід відбувався у методичному кабінеті митниці, який був визнаний у 2007 році «Кращим в системі митних органів».