СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ДФС

5 грудня студенти кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ відвідали ГУ ДФС у Тернопільській області.
Студенти ознайомилися із структурою та функціонуванням податкової, дізналися про особливості: виникнення та погашення податкового боргу, перевірки підприємницької діяльності юридичних та фізичних осіб, накладання штрафних санкцій та пені.
Такі зустрічі є вкрай важливими для студентів, оскільки дають можливість дізнатись про практичні аспекти роботи податкових органів та безпосередньо зануритися в їх операційну діяльність. Зокрема, студенти були залучені до підготовки та відправлення листів-повідомлень, в яких боржники попереджаються про необхідність негайної сплати податкового боргу протягом 10-ти днів, інакше органи ДФС матимуть право звернутися до суду або конфіскувати майно.
Ознайомлення з робочими буднями працівників органів ДФС дозволяє студентам сформувати більш чітке уявлення про майбутнє працевлаштування за спеціальністю.