СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ДІЇ

23 жовтня 2018 року в рамках Дня студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті студенти факультету фінансів «помінялись місцями» з представниками адміністрації та викладачами.
Вранці ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий і голова Університетської ради студентів Станіслав Олександрович Новосад підписали Меморандум, положення якого регламентували порядок функціонування структурних підрозділів ТНЕУ в День студентського самоврядування.
Саме за цим Меморандумом студенти зайняли такі посади на факультеті:
Декан факультету – Бутенко Вікторія Олегівна (студентський декан ФФ)
Заступник декана факультету фінансів – Сахань Альона Андріївна (заступник студентського декана)
Завідуючий кафедри податків і фіскальної політики – Дядьо Ілона Зіновіївна (заступник студентського декана)
Враженнями про день самоврядування поділилась Бутенко Вікторія, декан факультету фінансів:
– Чому Ви вирішили взяти участь у Дні студентського самоврядування?
– Коли я виконую обов’язки декана, я можу простежити як організований навчальний процес на факультеті зсередини, а також вплинути на нього.

Кожен із представників студентського активу факультету мав нагоду отримати корисний досвід, дізнатися більше про діяльність структурних підрозділів закладу вищої освіти, познайомитися з цікавими людьми, а також запропонували власні ідеї для їх подальшого практичного втілення.