НОВА ГЕНЕРАЦІЯ МИТНИКІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ

З метою організації змістовного дозвілля студентської молоді, створення умов для її розвитку та реалізації творчого потенціалу, підтримки традицій університету, забезпечення художньо-естетичного виховання студентів колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ традиційно провів конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «Ми – нова генерація!».

Конкурс тривав з 24 по 28 вересня 2018 року. Колектив кафедри податків і фіскальної політики щиро вітає групи ФМС -11 та ФМС - 12 та їх кураторів Шевчука А.М. та Сидорович О.Ю. з успішною участю в конкурсі. За результатами, що представило компетентне жюрі, група ФМС-11 посіла почесне 2 місце!!!  Вагому лепту у перемогу першокурсників вніс актор-собака БОЙ!!! ВІТАЄМО!!!