ЕКСКУРСІЯ НА МИТНИЦЮ

Екскурсія студентів кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ на Тернопільську митницю ДФС України
19 вересня студенти-першокурсники групи ФМС-11 та ФМС-12 разом із викладачем кафедри податків і фіскальної політики Титором В. Й. та кураторами груп відвідали Тернопільську митницю ДФС України.

Студенти мали змогу ознайомитись із роботою Тернопільської митниці, її структурних підрозділів, а також кінологічною командою; роботою місця прибуття транспортних засобів та діяльністю зон митного контролю; вивчити організацією складу тимчасового зберігання складу митниці.

Крім того, для удосконалення теоретичних та практичних навичок Титор В. Й. прочитав лекцію, а також розповів про особливості заповнення митної декларації для громадян. Захід відбувався у методичному кабінеті митниці, який був визнаний у 2007 році "Кращим в системі митних органів."

Позитивні враження студентів-першокурсників, які обрали навчання на кафедрі податків і фіскальної політики факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету, вже з перших днів навчання освоїли і перші практичні навики.