Локальні
Міжнародна науково-практична конференція «Напрями розбудови податкової системи України в умовах утвердження ринкової економіки»
1-2 лютого 2011 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Напрями розбудови податкової системи України в умовах утвердження ринкової економіки», яка присвячена десятиріччю кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ. В роботі конференції взяло участь ...
Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації», яка відбудеться 24-25 лютого 2011 року в Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль) На конференцію запрошуються молоді науковці, аспіранти, слухачі магістратури, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції, віком до 35 років. Для участі в роботі конференції необхідно до 17 грудня 2010 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповіді та копію квитанції про сплату організаційного внеску. Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, польська, російська.
ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених « Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації»
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених « Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації» , яка відбудеться 24-25 лютого 2011 року в Тернопільському національному економічному університеті
Напрями розбудови податкової системи України в умовах утвердження ринкової економіки
Для участі в роботі конференції необхідно до 1 грудня 2010 року надіслати заявку на участь (зразок додається), тези доповіді та копію квитанції про сплату організаційного внеску.