Глобальні
XII Міжнародна науково-практична конференція
XII Міжнародна науково-практична конференція "Стан і проблеми оподаткування в умовах економічних перетворень".
Міжнародні науково-практичні Інтернет-конференції
Факультет аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ спільно з іншими вищими навчальними закладами України спорідненого профілю оголошують про проведення Міжнародних науково-практичних Інтернет-конференцій: « Механізми реалізації стратегії розвитку національної економіки» (20-21 жовтня 2011 р.), « Роль інновацій у підвищенні наявного потенціалу країни» (14-15 грудня 2011 р.). На конференцію приймаються матеріали:
X Ювілейна Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток України в XXI столітті: економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та правові проблеми»
Рада молодих вчених Тернопільського національного економічного університету запрошує взяти участь у роботі X Ювілейної Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції « Розвиток України в XXI столітті: економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та правові проблеми» , що відбудеться в червні 2011 року на Інтернет-сайті www.iconf.org.ua На конференцію запрошуються
Міжнародна (заочна) науково-практична конференція
Південно-західний державний університет (м. Курськ) запрошує Вас взяти участь у Міжнародній (заочній) науково-практичній конференції "Актуальні питання розвитку сучасного суспільства", яка відбудеться 22 квітня 2011 року. Для участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, практики, докторанти, аспіранти, керівники регіональних і муніципальних органів влади, а також науковці, зацікавлені цією проблематикою.
Фінансові та соціально-політичні проекти модернізації суспільства в умовах економічної нестабільності
Європейський колеґіум польських і українських університетів запрошує до участі в Міжнародній науковій конференції ЄКПіУУ Фінансові та соціально-політичні проекти модернізації суспільства в умовах економічної нестабільності, яка відбудеться в Любліні 16 - 17 червня 2011 року.
«Соціально-економічний розвиток України і її регіонів: проблеми науки і практики»
Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-економічний розвиток України і її регіонів: проблеми науки і практики» в м. Харкові. Мета конференції – обговорення наукових і практичних проблем соціально-економічного розвитку України та її регіонів.
«Актуальные проблемы экономики и новые технологии преподавания (Смирновские чтения)»
АССОЦИАЦИЯ НЕГОСУДАРСТВЕННЫХ ВУЗОВ СЕВЕРО-ЗАПАДНОГО ФЕДЕРАЛЬНОГО ОКРУГА РФ МЕЖДУНАРОДНАЯ АКАДЕМИЯ НАУК ВЫСШЕЙ ШКОЛЫ МЕЖДУНАРОДНЫЙ БАНКОВСКИЙ ИНСТИТУТ INTERNATIONAL BANKING INSTITUTE 20-летию Международного банковского института посвящается Приглашаем Вас принять участие в работе X международной научно-практической конференции «Актуальные проблемы экономики и новые технологии преподавания (Смирновские чтения)». Конференция состоится 1 апреля 2011 г. Заезд участников – 31 марта. Культурная программа и отъезд –2 апреля.
Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Глобальна економіка у посткризовий період та Україна"
Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Глобальна економіка у посткризовий період та Україна", що відбудеться 17 – 18 лютого 2011 року. Робота конференції планується за такими напрямками:...
V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові та соціально-політичні проекти модернізації суспільства в умовах відновлення економічного зростання»
Запрошуємо керівників ВНЗ, професорів, деканів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів ВНЗ, викладачів аспірантів та фахівців-практиків взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції « Фінансові та соціально-політичні проекти модернізації суспільства в умовах відновлення економічного зростання» , що відбудеться 14– 18 червня 2011 року в рамках спільного міжнародного освітнього проекту між Національним університетом ДПС України та Університетом ім. Марії Кюрі-Склодовської на базі Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в м. Любліні (Республіка Польща).
ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Україна в нових реаліях: політичні, економічні та правові орієнтири розвитку"
Це ІІ щорічна міжнародна науково-практична конференція організована Національним університетом державної податкової служби України, що присвячена актуальним політичним, економічним та правовим проблемам розвитку української держави та формування суспільства. Міжнародна науково-практична конференція 2010 року викликала жвавий інтерес у громадських та наукових колах, що і стало індикатором для започаткування традиції проводити міжнародну науково-практична конференцію на базі Національного університету державної податкової служби України. Учасникам необхідно до 1 лютого 2011 року надіслати...
Сторінки:123