Оголошення
ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ НА НАВЧАННЯ!!!
Кафедра податків та фіскальної політики запрошує випускників шкіл та коледжів на навчання за престижними освітніми програмами: 1) ФІСКАЛЬНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ; 2) МИТНА СПРАВА.
Опубліковано: 17.06.2017
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Інформаційний лист кафедри податків та фіскальної політики доступний для скачування!
Опубліковано: 29.03.2017
Увага! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції
11 грудня 2013 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція на тему: «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів». Більш детальну інформацію про участь в конференції можна дізнатись із інформаційного листа!
Опубліковано: 04.09.2013
ФІСКАЛЬНИЙ АНАЛІТИК
На кафедрі податків і фіскальної політики працює студентський науковий гурток «Фіскальний аналітик». Засідання відбуваються щовівторка в аудиторії 1408 о 17.30 год. Усіх бажаючих приймати участь у роботі наукового гуртка запрошуємо до співпраці.
Опубліковано: 12.11.2012
Вже 13 років у Тернопільському національному економічному університеті функціонує кафедра податків і фіскальної політики.
Об’єктивною необхідністю створення кафедри була потреба у підготовці високопрофесійних фахівців для Державної податкової служби України. А вже з 2003 року кафедра готує спеціалістів для Державної митної служби України. Підготовка фахівців проводиться згідно з угодою між кафедрою, податковою та митною службами України. Нині колектив кафедри – це ...
Опубліковано: 15.02.2012
Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі: деталі
Наше підприємство здійснює продаж виробів медичного призначення, які звільненні від сплати податку на додану вартість. Чи підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні, виписані на ці операції, якщо товар ввезений на митну територію України? ...
Опубліковано: 17.01.2012
Сторінки:1234567